Akvamarín

Šperky vyrobené z AKVAMARÍNU - Akvamarín je najlepšie známy pre svoj jedinečný rozsah modrej farby, čím sa v šprkárstve stáva veľmi žiadaným rovnako ako smaragd (beryl) ktorý patrí do rovnakej rodiny ako akvamarín....
Zistite viac

Šperky vyrobené z AKVAMARÍNU - Akvamarín je najlepšie známy pre svoj jedinečný rozsah modrej farby, čím sa v šprkárstve stáva veľmi žiadaným rovnako ako smaragd (beryl) ktorý patrí do rovnakej rodiny ako akvamarín. Farba akvamarínu závisí od množstva stopového železa v jeho štruktúre. Akvamarín lieči a napomáha pri problémoch so štítnou žlazou, harmonizuje činnosť hypofýzy čím napomáha k normálnej funkcii žliaz. Slúži aj na čistenie organizmu a stará sa o imunitný systém. Tento kameň by si mali zadovážiť citlivý ľudia, ktorým poskytuje podporu a toleranciu u druhých ľudí. Je vhodný pre ľudí narodených v znamení baran, býk, blíženci, váhy, škorpión, vodnár, ryby. Šperky sa v dnešnom svete stávajú neodlúčiteľným doplnkom žien, ale aj mužov. Výhodou šperku ako takého je jeho rôznorodé stvárnenie, a teda existujú šperky, ktoré sa hodia rôznym vekovým kategóriám, na rôzne príležitosti a taktiež sú vyrobené z rôznych kameňov a materiálu, čím ponúkajú aj širokú farebnú škálu hodiacu sa pre obe pohlavia. Drahé kamene v sebe skrývajú fascinujúce energetické zákonitosti, ktoré môžu byť pre človeka cenné z hľadiska zdravia ale aj z hľadiska psychologického a osudového. Ovplyvňujú nás svojou energiou, harmonizujú naše myšlienky a pocity, pomáhajú nám prekonávať životné situácie, liečia nás a posilňujú na rôznych úrovniach. Sú exkluzívnym doplnkom i liečivým nástrojom pre telo a dušu. Keďže šperky plnia predovšetkým dekoračnú funkciu mali by sa páčiť hlavne ich vlastníkovi a hrdému nositeľovi.
Práve preto na našom eshope ponúkame aj rozdelenie šperkov podľa jednotlivých kameňov, aby si každý našiel to čo hľadá a vyhovuje jeho preferenciám. Šperky, ktoré ponúkame nájdete v ponuke aj v kamenných predajných galériách ART DIELA / OC Cassovia Košice a OC MAX Prešov/.


Menej

Nové produkty

 • Mgr. Art. Kamil Jurášek - Čistota
  Mgr. Art. Kamil Jurášek - Čistota
  920,00 €
 • Mgr. Art. Ľubomír Korenko - Odzemok
  Mgr. Art. Ľubomír Korenko - Odzemok
  430,00 €
 • Mgr. Art. Kamil Jurášek - Krajina pri jazere
  Mgr. Art. Kamil Jurášek - Krajina pri jazere
  250,00 €

There are no posts

There are no posts